Графічні планшети від EGOLIST – доступна техніка для кожного дизайнера!

Графічний планшет – це спеціальна техніка, яка призначається для роботи з фотографіями та графікою. За допомогою такої техніки можна малювати безпосередньо на комп'ютері, зберігаючи малюнок в електронному форматі. Подібна техніка без проблем сполучається з комп'ютером, тому без проблем можна буде переносити всю інформацію на персональний комп'ютер. Функціонал повністю налаштований на те, щоб створювати малюнки, наче на звичайному паперовому полотні.

 

Якщо ви мрієте про якусь конкретну модель графічного планшета або у вас є певний бюджет на покупку, тоді сервіс EGOLIST стане вірним помічником. Саме тут ви можете оформити тендер, вказавши всі вимоги та побажання до техніки, після чого залишається лише дочекатися відповідної пропозиції від продавців. Все, що потрібно – це перейти за посиланням: https://egolist.ua/graficeskie-plansety та оформити тендер.

Які графічні планшети можна придбати через сервіс EGOLIST?

За допомогою даного сервісу ви можете придбати будь-які графічно планшети, які існують на ринку. Усього можна відзначити 3 основні різновиди:

  • Пір'явий. Високотехнологічний графічний планшет, на якому робоча зона – це безпосередньо екран зі скляною поверхнею. Зображення на планшеті наноситься за допомогою спеціального стілус, завдяки чому лінії виходять максимально тонкими і акуратними. Ідеальний вибір для малювання.

  • Сенсорний. Малюнок або текст наноситься аналогічно за допомогою стилуса. Основна відмінність полягає в тому, що при необхідності можна буде використовувати і палець. Добре опрацьовано масштабування та навігація. Підходить не лише для професійних цілей, а й для дитини.

  • Монітор планшет. Це спеціальна поверхня, яка є екраном. Фактично, такий планшет виконує кілька функцій. Є можливість працювати без підключення до комп'ютера або як повноцінний графічний планшет. За допомогою такого екрану значно простіше побачити недоробки у процесі.

Незалежно від необхідного типу, принцип покупки залишається аналогічним – достатньо лише оформити тендер та дочекатися відповідних пропозицій.

У чому особливості покупки за допомогою сервісу EGOLIST?

EGOLIST – це не магазин техніки чи ломбард, а тендерний майданчик, на якому у вас буде можливість купити графічні планшети необхідної моделі та за необхідною ціною, достатньо лише оформити тендер через сервіс. Унікальний майданчик, в якому продавці значно більше зацікавлені в тому, щоб вам сподобається, випередивши свого конкурента. Все, що вам необхідно зробити, просто дотримуватися простої інструкції:

  • пройдіть процедуру реєстрації, також можна просто зареєструватися за допомогою кнопки соціальної мережі;

  • оформіть тендер на покупку, де докладно опишіть усі свої вимоги та побажання до планшета;

  • дочекайтесь пропозицій, у яких продавці залишають фото та опис свого лота;

  • виберіть відповідний варіант та обговоріть нюанси угоди;

  • завершіть угоду та насолоджуйтесь купленим товаром.

Важливо те, що сам продавець буде зацікавлений у тому, щоб запропонувати вигідну ціну і товар високої якості, інакше просто залишиться без клієнта. Свої пропозиції можуть залишати приватні особи та магазини, що значно розширює асортимент. Все це значно економить час, а також робить співпрацю максимально вигідною.


У Вас не достаточно прав для комментирования!

Инфо

Информативно о компьютерных технологиях. Различные материалы относительно компьютерного железа, софта (программ) и сетевых технологий. При полном или частичном копировании информации - прямая ссылка на сайт (We-it.net) обязательна.