Надійні біржі криптовалют: як знайти безпечний майданчик

Promotion

 

Для роботи з цифровими грошима необхідно вивчити, які існують надійні біржі криптовалют для купівлі, продажу та обміну монет. Якщо ви плануєте торгувати на професійному рівні та мати доступ до всього функціонала, тоді потрібно підтвердити ID та відкрити обліковий запис. Якщо ваша мета – зрідка закривати прямі угоди в незначних обсягах, можна розглянути майданчики, у яких немає необхідності створювати обліковий запис.

Найнадійніша біржа криптовалют: яка вона?

Надійність – основний фактор при виборі ресурсу, якому ви довіряєте свої кошти – і фіатні, і криптовалютні. Проводити оцінку рекомендується за різними показниками. Наприклад, необхідно дізнатися про термін роботи сервісу, наявність відкритих претензій з боку користувачів, вивчити загальну репутацію. Великим плюсом є те, що платформа акредитована фінансовим регулятором у вашій країні.

Важливо заздалегідь переконатись, що майданчик не планує закриватися у найближчому майбутньому. Звичайно, ніхто не дасть вам 100-відсоткової гарантії, що таке не станеться. Проте підстрахуватися не є зайвим.

Надійна криптобіржа виділяється стабільно великим власним капіталом – обсяг угод та обіг грошей. У мережі точно знайдеться інформація, чи це реальні цифри чи штучна накрутка. Враховувати слід також наявність доступних перевірених активів, адекватні комісії за виведення грошей. Варто розуміти, що дуже привабливі умови для нових користувачів та обміну – це тривожний знак.

Надавати перевагу рекомендується компаніям, які дбають про захист клієнтів від атак хакерів, витоку даних та технічних збоїв.

Що ще врахувати

Визначаючи для себе надійні криптобіржі, необхідно також оцінити інтерфейс. Для зручності користування він має бути інтуїтивно зрозумілим та простим. В іншому випадку користувач може робити технічні помилки, що призведе до втрати фінансів. Особливо це важливо при різких стрибках ціни крипти. У цей час трейдер приймає швидкі рішення та може помилитися внаслідок поганого інтерфейсу.

Важливим фактором є кількість торгових пар та вид монет. Зазвичай, чим більша різноманітність по криптовалюті, тим більше можливостей для торгівлі та інвестування. З іншого боку, додавання на платформу маловідомих проектів – спосіб заробітку. Компанія, яка виконує лістинг сумнівних токенів, наражає на ризик користувачів. Оскільки клієнт може вкласти гроші у монети шахраїв.


У Вас не достаточно прав для комментирования!

Инфо

Информативно о компьютерных технологиях. Различные материалы относительно компьютерного железа, софта (программ) и сетевых технологий. При полном или частичном копировании информации - прямая ссылка на сайт (We-it.net) обязательна.