3 особливі характеристики ігрового ноутбука

Поняття ігрового ноутбука сьогодні досить розмито. Адже хтось уявляє на його місці неймовірно потужну техніку, а хтось вважає, що для відеогри досить і звичайної моделі.

Насправді ігровий ноутбук — це компактний та зручний аналог комп’ютеру з дійсно великими запасами технічного потенціалу. Вигідні варіанти з порівняно невеликою вартістю ви можете переглянути на сервісі OLX.

Графічна карта та відеокарта

Ігровий ноутбук потрібний для проходження відео, які потребують гарної графіки, можливості відтворювати сюжет без затримок та швидко віддавати команди тощо. Графічний чіп чи окрема карта мають бути потужними. Для оцінки їхньої якості варто звертати увагу на:

  • тактову частоту — від 500 до 2000 МГц;

  • пам’ять — від 2 до 8 Гб.

При виборі відеокарти важливо звертати увагу на її об’єм. В ігровому ноутбуці важлива наявність декількох дискретних карт. 

Потужний процесор

Ця частина внутрішнього заліза також відповідає за якість зображення та швидкість обробки всіх процесів. Процесор з гарними характеристиками стає своєрідною гарантією безперебійної роботи та виконання всіх задач з мінімальною втратою часу.

Рекомендовано моделі Intel CORE I5 та вище, сьогодні й компанія AMD поступово випускає ігрові моделі процесорів. Їхня місткість має складати від 6 Гб та вище.

Система охолодження

Окрім стандартних елементів, що допомагають у створенні потужної системи, звертати увагу треба й на деталі. Тож система охолодження є важливим чинником для вибору ігрової моделі. Адже вона відповідає за збереження правильної температури, не дає перегріватися залізу. 

За характеристиками вибирати потрібну систему важко. Тому треба:

  • переглянути відгуки про конкретну модель;

  • спробувати включити ноутбук та спостерігати за ним;

  • знайти перфорацію — краще, якщо вона знаходиться поруч із загальним радіатором.

 

Відрізняються стабільністю та надійністю моделі, у яких процесор і відеокарта охолоджуються окремо. Звернути увагу треба також на акумулятор, звук, дисплей тощо.


У Вас не достаточно прав для комментирования!

Инфо

Информативно о компьютерных технологиях. Различные материалы относительно компьютерного железа, софта (программ) и сетевых технологий. При полном или частичном копировании информации - прямая ссылка на сайт (We-it.net) обязательна.