З чого починається крутий геймінг: обираємо ПК для ігор

У сучасному світі індустрія відеогеймінга розвивається неймовірно швидко.  Якщо раніше комп'ютерні ігри були забавою для маленьких дітей, зараз люди різного віку по всьому світу з захопленням стежать за сюжетом безлічі проектів.  Кіберспорт став одним з найбільш захоплюючих і цікавих видовищ для мільйонів глядачів. 

 

З появою цікавих історій і великих можливостей всередині гри на зміну розмитим клітинкам прийшла красива, чітка картинка, яка потребує регулярного збільшення потужності ПК.  Для швидкої продуктивності онлайн стратегій, комфортного користування більшістю програм, додаткових функцій, необхідна покупка потужної ігрової техніки. Однак, щоб визначитися з вибором, необхідно здобути певні знання в цій сфері.  Варто зазначити, що ніяка машина не зможе залишатися актуальною впродовж декількох років без оновлення. Адже постійно приходять нові технологи. Вже через півроку деякі комплектуючі доведеться міняти на більш потужні.

Безумовно, кожен ігровий комп'ютер має свої індивідуальнимі характеристики. Відрізняються вони за наведеними нижче параметрами:

  • розмір кеша ЦП;
  • тактова частота ЦП;
  • тип (DDR2, DDR3, DDR4) і розмір оперативної пам'яті;
  • відеокарта (інтегрована, дискретна), жорсткий диск;
  • серія процесора (наприклад: AMD, Intel Core, Intel Pentium).

Величезний вибір моделей з різними параметрами дозволяє підібрати ігровий комп'ютер відповідно до потреб користувача.

  1. Як обрати відео карту.

Для потужного ігрового комп'ютеру ця деталь є однією з головних складових.  Від неї залежить кількість кадрів, які може переглянути користувач за секунду.  Чим їх більше, тим краще. Від кількості цих самих кадрів залежить те, наскільки детальним і плавним буде ігровий процес.

Вважається, що мінімальним значенням для зручної гри є 60FPS (позначення кадрів в секунду).  Цей параметр залежить від частоти оновлення монітора. Якщо ж необхідний високий рівень FPS, то екран повинен бути з частотою оновлення 120 Гц і більше.

  1. Як обрати тип процесора.

Процесор слід вибирати орієнтуючись на кількість ядер і архітектуру.  Чим новіше покоління, тим вище показники. Однак деякі можуть мати багато непотрібної потужності. Краще розглянути такі, як Core i5 і Core i7. Їх вистачить для стабільного виконання всіх завдань.

  1. Навіщо потрібна оперативна пам'ять.

Остання з основних складових.  На сьогоднішній день актуальним типом є DDR4.

Для стабільної картинки без лагів і просідань FPS необхідно не менше 16 гб оперативної пам'яті.  Значення актуально на 2020 рік, далі воно, скоріш за все, буде змінюватись.

Крім переліченого вище, необхідно купити сучасний блок живлення, охолоджувальну систему і корпус.  Але в цих деталях все набагато простіше. Всі вони обираються на особистий смак.  Встановлюйте планку пам'яті і можна приступати до гри.

 Джерело: compbest.com.ua


У Вас не достаточно прав для комментирования!

Инфо

Информативно о компьютерных технологиях. Различные материалы относительно компьютерного железа, софта (программ) и сетевых технологий. При полном или частичном копировании информации - прямая ссылка на сайт (We-it.net) обязательна.